Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
OCRG w ramach realizowanego projektu KOOP II realizuje jednodniowy wyjazd na największe w Polsce targi designu wnętrz , mebli oraz aranżacji przestrzennych 4 Design Days do Katowic w dniu 24.01.2019 (czwartek).
4 Design Days, to wyjątkowe wydarzenie dedykowane nie tylko designerom i architektom wnętrz, ale także producentom mebli, producentom wyposażenia mieszkań oraz wszystkim zainteresowanym nowymi trendami w budownictwie i projektowaniu wnętrz. Impreza ta odbywa się już po raz kolejny w wyjątkowym miejscu, jakim jest katowickie centrum kongresowo- wystawiennicze obok kultowego SPODKA w centrum miasta.

OCRG udostępnia w tym dniu dla wszystkich chcących wziąć udział w wyjeździe darmowy autokar, który wyruszy z Olesna a następnie przejedzie przez Dobrodzień- Opole i Strzelce Opolskie – w kierunku Katowic. Podstawiony autokar wracał będzie potem przez te same miejscowości.
UWAGA !!!
Pozyskanie darmowej wejściówki w roli gościa branżowego na targi w dniu 24.01.2019 wymaga rejestracji po przez załączony poniżej link do strony wydarzenia.
Pozyskałem od organizatorów informację, że system rejestracyjny może zostać już od wtorku 22.01.2019 zablokowany, stąd zainteresowane wejściówką osoby prosimy o niezwłoczną rejestrację.
Po otrzymaniu zwrotnego potwierdzenia rejestracji na podany e-mail, należy go wydrukować i zabrać ze sobą na wyjazd oraz okazać w kasie lub na wejściu na targi na miejscu wydarzenia.
Brak potwierdzenia oznacza brak możliwości wejścia na teren targów.
24.01.2019 – to dzień, kiedy wejście na teren targów możliwe jest wyłącznie  po okazaniu potwierdzenia o rejestracji !!!
https://konferencje.ptwp.pl/pl/konferencja,285
Serdecznie zapraszamy !!!
Wszystkich zainteresowanych prosimy o niezwłoczne rezerwowanie miejsc w autokarze oraz o wskazanie miejsca dosiadania się na trasie przejazdu.

Szczegóły na temat 4 design days.


Proszę informacje oraz kontakt:
Biuro Działu Innowacji OCRG
 Roland Kulig
Tel. 077 4033643
r.kulig@ocrg.opolskie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *