Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Informujemy przedsiębiorców o możliwości wzięcia  udziału w III edycji Polsko – Niemieckiej Giełdy Kooperacyjnej.
Spotkania dwustronne odbędą się w ramach X FORUM NOWEJ GOSPODARKI, organizowanego 10 czerwca 2016 roku w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103.
Wiodącą tematyką X Forum będzie transformacja energetyczna Polski Południowej i budowanie miast przyszłości, dlatego proponowane spotkania B2B skierowane są do firm aktywnych w następujących sektorach:

Podobnie jak w zeszłym roku, udział w giełdzie kooperacyjnej zapowiedziały niemieckie firmy z partnerskiego Landu Północnej Nadrenii – Westfalii, operujące w powyższych sektorach. Organizowane spotkania B2B będą niepowtarzalną okazją do nawiązania współpracy z niemieckimi i polskimi partnerami. To najefektywniejsza i bezkosztowa metoda nawiązywania nowych kontaktów biznesowych z zagranicznymi partnerami w jednym miejscu i w jednym dniu.

Firmy zainteresowane udziałem w giełdzie prosimy o zarejestrowanie się i utworzenie profilu na stronie: https://b2bharmo.com/Katowice2016/ 

Rejestracja oraz wybór partnerów będą możliwe do dnia 6 czerwca 2016 r.
Na kilka dni przed imprezą, każdy uczestnik otrzyma harmonogram spotkań.

Spotkania będą odbywały się w języku angielskim i niemieckim, w godzinach od 09.30 do 14.00 oraz od 15.00 do 16.00.

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny.  


Szczegółowe informacje na temat Forum (wraz z formularzem zgłoszeniowym i programem) dostępne na stronie: www.forumng.pl


źródło: OCRG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *