Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Podczas XII Forum Ekonomicznego Kooperacja 2022 wyróżniono przedsiębiorców nagrodami przyznawanymi przez Starostwo Powiatowe w Oleśnie, pod nazwą Perły Powiatu Oleskiego. Wśród wyróżnionych dwie firmy zrzeszone w Oleskim CechuMenadżer roku Hubert Brodacki.
Hubert Brodacki działalność gospodarczą – Zakład Fryzjerski – prowadzi od ponad 30 lat. Cieszy się bardzo dobrą opinią jako fryzjer, mistrz i pracodawca. Nie ustaje w staraniach, by w nowocześnie wyposażonych salonach zapewnić swoim pracownikom optymalne warunki pracy i rozwoju.
Skupia wokół siebie wielu uczniów, którzy chcą szkolić się pod jego okiem. Promuje pozytywne wartości i osobiście angażuje się w wiele działań, aby tworzyć nowe możliwości i rozszerzać zasięg wpływów firmy, utrzymując jej konkurencyjność.
Hubert Brodacki był wielokrotnie nagradzany. Między innymi otrzymał nagrody Opolskiej Izby Gospodarczej, Opolskiej Izby Rzemieślniczej oraz Złotą i Srebrną Odznakę za szkolenie uczniów. Od kilku lat jest w składzie zarządu oleskiego Cechu. Obecnie pełni funkcję II Podstarszego.
Czarna Perła Powiatu Oleskiego
Nagrodę przyznaje się za szczególny wkład w rozwój gospodarczy powiatu.
O przyznaniu tej nagrody specjalnej decyduje wyłącznie oleski starosta.
Artur Kniejski
Doktor nauk socjologicznych, były wykładowca Uniwersytetu Opolskiego, Wiceprezes Izby Rzemieślniczej w Opolu w minionej kadencji, Członek Komisji Opiniodawczo-Doradczej w Izbie Rzemieślniczej w Opolu. Artur Kniejski to rzemieślnik z 30-letnim stażem, który posiada wszelkie uprawnienia w zawodzie stolarza – czeladnika i mistrza.
Artur Kniejski rodzinną działalność stolarską rozwinął w prężnie działającą firmę CRK-Management Sp. z o.o. Sp. k., która zatrudnia około 150 pracowników. Firma świadczy na rynku krajowym i zagranicznym usługi stolarskie, aranżacyjne oraz remontowo-budowlane w ramach zabudów wielkopowierzchniowych.

Artur Kniejski to skuteczny kierownik zespołu, który myśli przyszłościowo i strategicznie. Nie ustaje w staraniach, by zapewniać swoim pracownikom optymalne warunki do pracy i rozwoju. W swojej działalności na pierwszym planie stawia na bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz fachowość usług.
Jest laureatem wielu nagród, między innymi:
•     Perły Powiatu Oleskiego w 2018 roku w kategorii „Menedżer roku”,
•    Róży Olesna za działalność społeczną na lokalnym rynku,
•    „Szabli Kilińskiego” – najwyższego honorowego odznaczenia
rzemieślniczego przyznawanego przez Związek Rzemiosła Polskiego, – Platynowego i Srebrnego Medalu im. J. Kilińskiego, Ponadto Artur Kniejski otrzymał Kordzik Izby Rzemieślniczej w Opolu, Honorową Odznakę Rzemiosła oraz Odznakę zasłużony dla rzemiosła woj.
opolskiego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *